Šiais laikais, turbūt jau retas, kuris gali savo gyvenimą įsivaizduoti be automobilio, tad patikimi autoservisai tampa vis labiau paklausūs. Jei dauguma gali vairuoti transporto priemonę, tai tikrai ne kiekvienas gali ir turi laiko užsiimti automobilių remontu.

Kiekvieną dieną važinėjantis mašina, ji kartas nuo karto sugenda, o kai kada tiesiog reikia atnaujinti arba pakeisti tam tikras dalis, tepalus ar papildyti kondicionierių. Todėl mes galime Jums pasiūlyti automobilių remontą Klaipėdoje.  LAGENTA AUTOSERVISAS tai autoservisas Klaipėdoje, kuriame Jūs galite ramiai palikti savo transporto priemonę, nes ja pasirūpins kvalifikuoti specialistai, kurie greitai ir kokybiškai atliks visus reikalingus darbus susijusius su automobilių priežiūra.

Kompiuterinė diagnostika

LAGENTA AUTOSERVISE Klaipėdoje, savo transporto priemonei galite atlikti vieną iš reikalingiausių paslaugų – kompiuterinę automobilio diagnostika. Šis autoservisas turi visą reikalingą įrangą, kad atidžiai ir patikimai diagnozuotų Jūsų mašinos problemas ir gedimus. Kompiuterinės diagnostikos pagalba galite išsiaiškinti kokia situacija yra kuro sistemoje, maitinimo bloke, pakaboje bei elektroniniuose komponentuose. Paprastai vairuotojai nusprendžia savo automobiliui atlikti kompiuterinę diagnostiką tuomet, kai prietaisų skydelyje užsidega įspėjamosios lemputės. Iš tiesų tai nėra teisingas sprendimas, geriausias variantas kai reguliariai lankomasi pas specialistus autoservise ir kartas nuo karto patikrinama automobilio būklė. Toks poelgis padės išvengti netikėtų, nemalonių situacijų, kai mašina netikėtai sugenda.

Autoelektrikas

Automobiliuose esanti elektronika mums suteikia tikrai nemažai komforto. Vis dažniau mašinose susiduriame su elektronika, jos su kiekvienais metais vis daugiau. Todėl autoservisuose autoelektrikas yra vienas iš svarbiausių ir paklausiausių specialistų, nes dauguma šiuolaikinių automobilių gedimų susiję su elektros įrangos gedimu. Dabartinių automobilių elektrotechnika yra sudėtinga, tad geriau visus darbus, susijusius su elektra, patikėti šios srities specialistams. LAGENTA autoservise Klaipėdoje, galite apsilankyti pas patikimą, kokybiškai dirbantį autoelektriką. Autoelektrikas atlieka visus automobilio remonto darbus, kurie yra susiję su elektroninėmis valdymo sistemomis, elektros įranga bei elektros instaliacija.

Starterių ir generatorių remontas

Starteris yra skirtas automobilio vidaus degimo varikliui paleisti, tai trumpalaikis pastovios srovės elektros variklis. Tačiau pasitaiko problemų ir su šia automobilių dalimi, pvz., kai pasukamas uždegimo raktelis; nesuka variklio smagračio, kai tuo tarpu sukasi starterio inkaras; įjungus starterį, girdisi, kaip krumpliaratis ir elektromagnetas daužosi į smagratį, ir laidų antgalius. Dažniausi starterio gedimai tai starterio bendiksas, starterio šepetėlių išsidėvėjimas, starterio įvorių arba guolių susidėvėjimas, starterio apvijų išdegimas. Kai atsiranda šios ir kitos problemos su starteriu, efektyviausia kreiptis į autoservisą Klaipėdoje LAGENTA. Čia specialistai atidžiai patikrins starterį ir jeigu reikės kokybiškai suremontuos.

Generatorius yra neatskiriama nuo starterio dalis. Pagrindinė generatoriaus užduotis automobilyje – gaminti elektrą. Kitaip sakant, generatorius – tai akumuliatoriaus baterija. Jo dėka automobilyje veikia uždegimo sistema, apšvietimo įranga, taip pat įkraunamas akumuliatorius ir t.t. Dažniausiai generatoriaus pasitaikantys gedimai yra: generatoriaus šepetėlių susidėvėjimas, padidėjęs generatoriaus triukšmas, nepakankama generatoriaus galia, įrengus papildomą įrangą, generatoriaus diodų plokštės gedimas. LAGENTA autoserviso specialistai gali Jums atlikti tikslią generatoriaus diagnostiką. Jie nustatys gedimus, o detales su defektais bei išsidėvėjusias generatoriaus dalis pakeis naujomis.

Kondicionierių pildymas

Oro kondicionavimas – sistema, kuri, įjungus aušintuvą, padeda atvėsinti orą automobilio salone. Kokybiškas oro kondicionierius, sukuriantis palankią atmosferą transporto priemonėje, kelia komforto lygį visiems automobilio keleiviams ir vairuotojui. Kondicionieriaus pagalba, galima automobilyje mėgautis vėsesniu oru. Tačiau tik puikiai veikiantis oro kondicionierius, gali suteikti galimybę atvėsinti orą. Reikia nepamiršti, kad šią sistemą reikia reguliariai papildyti freonu. Per laiką dalis freono išgaruoja, tuomet vertėtų vėl užsipildyti oro kondicioniarių. Ekspertai rekomenduoja pakartotinai pripildyti automobilio kondicionierių kas 2 – 3 metus. Automobilio oro kondicionieriaus užpildymas yra daug sudėtingesnis procesas, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Automobilių oro kondicienių pildymas yra gana sudėtinga procedūra, nes reikalauja specifinių žinių, patirties ir specialios įrangos. Todėl patikimiausia oro kondicionavimo sistemą papildyti autoservise. Čia dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kurie kokybiškai atliks darbą ir dar galės duoti daug naudingų patarimų.

Garso izoliacijos montavimas

Vibro ir garso izoliacija tai specialios medžiagos skirtos slopinti triukšmui automobilyje. Vibro izoliacinės medžiagos slopina vibracijas atsiradusias dėl mechaninių virpesių, kurie sklinda tam tikru dažniu per automobilio kėbulą.Garso izolaicinės medžiagos slopina garsą, kuris lieka pašalinus vibracijas. Renkantis reikia turėti omenyje, kad skirtingose vietose geriau tinka skirtinga vibro ir garso izoliacija.

Esant prastai garso izoliacijai važiuojant automobiliu būna sunku susikalbeti, o muzikos skambesį gadina pašaliniai garsai. Vibro ir garso izolaicinės medžiagos ne tik išsprendžia šias problemas, bet ir suteikia tam tikrų privalumų. Priklausomai nuo to kokias medžiagas pasirinksite išklijavūs automobilį vibro ir garso izoliacinėmis medžiagomis automobilyje sumažės triukšmas, atsiras komforto pojutis, automatikšai pakils ir automobilio vertė, tai pat galimai pagerės termoizoliacinės savybės. Iš dalies atsiras ir tam tikra apsauga nuo korozijos. O svarbiausia sumažės dėl triukšmo sukeliamo stresas, vairavimas taps malonesnis.

Kai automobilio variklis dirba, jo kėbulas skleidžia vibraciją (rezonuoja), o tai reiškia, kad susidaro daug vibracinės energijos, kuri galėtų būti pakeista į šiluminę energija. Būtent tai ir daro mechaninių nuostolių koficientas (toliau – MNK), kuris parodo kiek vibracinės energijas yra paverčiamą į šiluminę energiją. Nuo MNK priklauso komfortiškumas: jeigu MNK yra lygus 1, tada pasiektas maksimalus rezultatasm, jei mažiau 1, tada tos medžiagos vibracijos ir garso sugerėmio savybės yra prastesnės. Kitaip tariant, didesnis skaičius reiškia gersnes vibracijos ir garso sugėrimo savybės. Be to, reiktu atminti, kad maksimalus MNK pasiekiamas esant 20°C temperatūrai. Temperatūrai padidėjus arba sumažėjus šis koficientas tai pat sumažėja. Kai kurios vibracijas ir garsą slopinančios izoliacinės mežiagos pasižymį savybe išlaikyti pastovų MNK plačiame temperatūros intervale.

Autonominių šildytuvų įrengimas

Autonominis šildytuvas tai atskira šildymo sistema, kuri veikia net ir neveikiant automobilio varikliui. Šie prietaisai liaudyje geriau žinomi jau bendriniu daiktavardžiu tapusiu ‘Webasto’ pavadinimu. Autonominiai šildytuvai šilumai pagaminti naudoja automobilio bako turinį – benziną arba dyzelinį kurą. Elektrinio kuro siurblio pagalba kuras paduodamas į degimo kamerą. Ten taip pat patenka ir oras. Kaitinimo žvakė uždega kuro ir oro mišinį. Degimo metu kaip šalutinis produktas gaunama šiluma, kuri perduodama šilumnešiui. Šilumnešiu gali būti skystis arba oras.

Jei šilumnešys yra skystis tada toks autonominis šildytuvas vadinamas „šlapio tipo“. Tokie šildytuvai jungiami prie variklio aušinimo sistemos, jie savaiminiu arba priverstiniu būdu verčia sušildytą autonominiame šildytuve variklio aušinimo skystį (antifrizą) cirkuliuoti sistemoje ratu šildytuvas-variklis-radiatorius-šildytuvas. Toks technologinis sprendimas leidžia tuo pat metu pašildyti ir variklį ir automobilio saloną per originalų šildymo pečiuką.

Jei šilumnešiu yra oras, tada toks autonominis šildytuvas vadinamas „sauso tipo“. Juose šiluma iš šildytuvo perduodama oro srautui, kurį sukuria ventiliatorius. Tokiu būdu sušildytas oras iškart nukreipiamas į automobilio saloną ar kabiną. Tokie „sauso tipo“ oro šildytuvai labai sėkmingai panaudojami autobusų, krovinių skyrių, konteinerių, vagonėlių, laivų, jachtų ir taip toliau, šildymui. Tokio tipo šildytuvai išsiskuria savo efektyvumu, tačiau ir yra ženkliai brangesni.

Autonominio šildytuvo dėka automobilyje bus sukuriamas malonus darbo klimatas, net kai stovima su išjungtu varikliu, todėl automobilio salonas jau šiltas ir jaukus vos tik įlipus. Komfortiškas aptarnavimas galimas dėl galimybės pasirinkti kaip valdyti autonominį šildymą: radijo ryšiu, išmaniuoju telefonu ar išankstinio įjungimo laikrodžiu. Sutaupote daug laiko, todėl nebereikės skubėti ar atsikėlus anksčiau eiti į šaltą lauką ruošti transporto priemone eksplotavimui. Varginantis ledo gramdymas tampa praeitimi.  O taip pat padidės ir saugumas kadangi nebebus apledėjusių stiklo vietų kurios sumažina matomumą. Įsirengus autonominį šildytuvą padidės ir ekonomiškumas. Nors degalų ir reikia daugiau, tačiau variklio pašildymas beveik pilnai kompensuoja jų sunaudojimą kaitinimo fazėje. Be to šildomas variklis yra tausojamas, todėl tarnaus ilgiau, o tai irgi atsiremia į išlaidas. Padidėja ekologiškumas. Pašildytas variklis išmes mažiau kenksmingų medžiagų, nei nepašildytas.

Autonominis šildytuvas puikiai tinka tiek asmeniniui, tiek komerciniam transportui. Priklausomai nuo poreikių šie šildytuvai gaminami 12V arba 24V, taip pat skirtingo našumo (nuo 2kW iki 35kW), jie yra gana kompaktiški, todėl nesunkiai pritaikomi ir sumontuojami, bet kuriame automobilyje.

Važiuoklės remontas

Transporto priemonės važiuoklė – tai vienas iš svarbiausių elementų, nuo kurio kokybės tiesiogiai priklauso vairuotojo ir keleivių saugumas, bei mašinos dinamika. Automobilio važiuoklė yra važiuoklės, įrankių bei valdymo mechanizmų komplektas. Atsiradus važiuoklės gedimui, svarbiausia, bet kokio remonto atveju yra atlikti kokybišką diagnozę, o aukštos kvalifikacijos mechanikai turi atlikti remontą. Atlikę automobilio remontą Klaipėdoje, LAGENTA autoservise, būsite užtikrinti, kad važiuoklė yra tvarkinga ir važiuosite saugiai. Be to, dings pašaliniai garsai, kaip kad barškėjimas, ūžimas ar traškesys. Važiuoklės gedimai pasireiškia dažniausiai, o sugedus arba sudilus, pasenus jos dalims, būtina iš karto tvarkyti automobilį, nes viena bloga detalė gali sugadinti ir kitas važiuoklės dalis, o remontas taps brangesnis. Nors važiuoklės remontą įmanoma atlikti pačiam, tačiau visada geriausia tai patikėti specialistams – jie automobilį sutvarkys pagal visus reikalavimus ir gamintojo rekomendacijas.

Tepalų keitimas

Tepalų keitimas – tai vienas iš tų darbų, kuriuos reikia atlikti reguliariai eksploatuojant automobilį. Variklio tepalus dažnu atveju reikia keisti kas 10 000 kilometrų, o sintetinius kas 15 000 kilometrų arba kas 2 metus, priklausomai nuo to, kuris iš šių dalykų pirmesnis. Pagrindinė tepalų paskirtis yra sumažinti trintį variklio darbo metu. Su laiku tepalų klampumas mažėja, todėl detalės greičiau sudyla. Perkant tepalus, geriausia juos įsigyti ne skystesnius, bet tirštesnius. Jeigu tepalai nebus keičiami reguliariai pagal rekomendacijas, galima sugadinti variklio detales. Nors tepalų keitimas tikrai yra nesudėtinga procedūra, tačiau šiais laikais ne kiekvienas nori ir gali juos keisti. Reikia ne tik įgūdžių, bet ir techninių žinių kaip pakeisti tepalus, kokius juos naudoti ir pan. Tokiais atvejais LAGENTA autoserviso Klaipėdoje darbuotojai mielai padės Jums ir pakeis automobilio tepalus.

Paskirstymo diržų keitimas

Paskirstymo diržą, kaip ir daugumą kitų automobilio dalių, reikia keisti reguliariai ir tada kai reikia, kad automobiliu važinėtumėt saugiai ir patikimai. Keisti jį reikėtų kaip nurodo Jūsų transporto priemonės gamintojas, paprastai tai yra nuo 50 000 km. iki 100 000 kilometrų. Keitimo dažnumas priklauso nuo to, kaip vairuojamas automobilis ir kokiais keliais važiuojama. Specialistai rekomenduoja keičiant paskirstymo diržą pakeisti ir guolius ir aušinimo skysčio siurblį, vairo stiprintuvo dirželį, generatoriaus ir kondicionieriaus dirželius.

Norint išvengti problemų nekokybiškai pakeitus paskirstymo diržą, rekomenduojame atsakingai rinktis automobilių autoservisą. Investuojant į kokybę, jūsų automobilis tarnaus ilgiau ir patikimiau. Žinoma, bandyti patiems pasikeisti paskirstymo diržą, nerekomenduotina, patikimiausia ir saugiausia, kai tai atlieka autoserviso darbuotojas.

Akumuliatorių servisas

Vienas iš svarbiausių elementų automobilyje – tai akumuliatorius. Norint jį įsigyti būtina atsižvelgti į keletą svarbiausių aspektų: išmatavimai (ilgis, plotis, aukštis), gamintojas ir modelis, maksimali galia, amžius ir darbinė temperatūra. Akumuliatorių pasirinkimas yra iš daugybės rūšių, todėl parinkti tinkamą, konkrečiam automobiliui geriau patikėti šios srities specialistams. Įvykus kokiems nors gedimams ar problemoms su akumuliatoriumi, vienareikšmiškai – tinkamiausias sprendimas kreiptis į automobilių meistrą. LAGENTA autoserviso Klaipėdoje darbuotojai visada pasiruošę padėti išspręsti visas problemas susijusias su akumuliatoriais.

Padangų montavimas

Sezoninis padangų keitimas tai visada aktualus klausimas tiek naujokui kelyje, tiek patyrusiam vairuotojui. Tačiau padangos turi būti keičiamos ne tik sezonui kintant, bet pvz., ir įvairiems gedimams atsiradus. Tad padangų montavimas, tai kiekvieno vairuotojo galvos skausmas. Vieni, šį darbą pasidaro patys, kiti autoservisuose. Mes irgi rekomenduojame taupyti savo laiką ir automobilio padangas keisti autoservise Klaipėdoje, LAGENTA. Čia meistrai sumontuos ratus, atliks balansavimą ir kitas padangų remonto paslaugas.

Ruošimas techninei apžiūrai

Lietuvoje techninė apžiūra atliekama kartą per du metus. Tai yra privalomas automobilio eksploatacijos patikrinimas. Techninė apžiūra skirta padidinti saugumą kelyje, siekiant išvengti neplanuoto remonto ir dėl kitų priežasčių. Kad praeiti techninę apžiūrą, automobilis turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Patikėkite savo automobilį autoservisui LAGENTA ir kvalifikuoti darbuotojai su tinkama įranga įvertins Jūsų transporto priemonės būklę bei pasiūlys remonto būdus ir galimybes.

Jeigu nusprendėte remontuoti savo automobilį, tai rekomenduojame transporto priemonę remontuoti Klaipoėdos automobilių servise . LAGENTA AUTOSERVISAS – tai patikimas automobilių remontas Klaipėdoje.